Press "Enter" to skip to content

Pomysł na nudną niedzielę w Zakopanem

Rozrywka w Zakopanem to nie tylko piesze wędrówki po górskich szczytach. Jeśli zmęczenie daje o sobie znać, a towarzystwo szuka innej formy spędzenia wolnego czasu, zapraszamy na spacer po Krupówkach i… wyjątkowy czas w Centrum Handlowym Krupówki 40!

Wspólne gry i zabawy

Jeśli w waszym towarzystwie znajdują się fani gier i rywalizacji, w niedzielne popołudnie warto wybrać się do salonu gier Game Planet. Został wyposażony w stymulatory, gry zręcznościowe i stoły do gry w bilard. Wszystko po to, by zapewnić świetną rozrywkę dla całej rodziny. Aby gry przynosiły jeszcze więcej satysfakcji, w lokalu funkcjonuje system Redemption, czyli wydawanie biletów w zależności od wyniku w grze, które później zamienia się na nagrody.

Muzeum Figur Stalowych

To kolejna propozycja na niedzielną nudę, która swoją wyjątkowością zachwyci każdego. Galeria Figur Stalowych to jedyna taka atrakcja turystyczna na świecie, inspirowana słynnym Madame Tussaud. Można tu spotkać rzeźby inspirowane postaciami z bajek, filmów science fiction, polityków, gwiazdami świata muzyki, zwierzętami, a także rzeźbami inspirowanymi najdroższymi hitami motoryzacji. Wszystkie wykonane zostały z elementów pochodzących z recyklingu złomu stalowego, co sprawia, że są one jeszcze bardziej imponujące.

Różowe miejsce pełne szczęścia

Be Happy Museum, czyli muzeum szczęścia, to miejsce, w którym iluzja wprawia w osłupienie, wyobraźnia zmienia się w kolorowe doznania, a marzenia po prostu się spełniają. Znajdziesz tu dziesiątki miejsc do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, które będzie niepowtarzalne! Słodki basen z piankami Marshmallow, bananowa huśtawka, magiczny jednorożec – to tylko niewielka część z nich. To jedno z tych miejsc, które na długo pozostaje w pamięci każdego turysty.

Wspólny obiad

Obiad z rodziną lub paczką znajomych w Góralskim Browarze to kolejny, świetny pomysł na spędzenie nudnej niedzieli. Połączenie dobrego jedzenia i regionalnego piwa z malowniczym widokiem na tatry to coś niesamowitego! Co więcej, cyklicznie odbywają się tutaj różnego rodzaju wydarzenia: od koncertów i spotkań, aż po imprezy taneczne i biesiady. Z pewnością odnajdzie się w nich każdy fan rozrywki!

Popołudniowy spacer po Krupówkach

Bez wątpienia z miastem Zakopane kojarzą się głównie Krupówki i szlaki górskie. Te pierwsze, mają swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat szczególnie pod wieczór. Deptak oświetlony jest przez delikatne, urokliwe lampki, a w powietrzu unosi się woń grzańca i regionalnych smakołyków, czyli oscypków. Dlatego na spacer w to miejsce każdego dnia wybierają się setki turystów.

W Galerii Krupówki 40 zdecydowanie nie brakuje atrakcji, a bogata oferta zachęca wszystkich: rodziców z dziećmi, grupę znajomych czy nieco starsze osoby. Jeśli wciąż nie wiesz, co zrobić z nudną niedzielą, koniecznie skorzystaj z naszego planu dnia: Galeria Figur Stalowych, obiad w Góralskim Browarze i spacer po Kupówkach.