Press "Enter" to skip to content

Wypełniacz Princess Filler – skuteczność działania i bezpieczeństwo pacjenta Twojego gabinetu

Kosmetologia estetyczna staje się coraz popularniejsza dzięki swojej skuteczności i małej inwazyjności w porównaniu do chirurgii estetycznej. Daje wymierne efekty bez użycia skalpela. Już dziś w gabinecie kosmetycznym można cofnąć drobne oznaki starzenia czy poprawić niewielkie mankamenty urody. Jednak w momencie, gdy każdy gabinet opiera się na zaufaniu pacjentów, warto zadbać nie tylko o skuteczność zabiegów, ale również o bezpieczeństwo, stosując sprawdzone produkty. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi marka Princess, proponując linię produktów wypełniających Princess Filler.

Dlaczego Princess Filler?

Jest to produkt złożony z czystego żelu hialuronowego uzyskanego dzięki nowoczesnym technikom laboratoryjnym. Gwarantuje efekt wysokiej jakości naturalnego wypełnienia. Może być używany podczas zabiegów wykonywanych na twarzy przy wypełnianiu drobnych zmarszczek i blizn lub korekcji kształtu ust. Eliminuje linie zmarszczkowe oraz fałdy nosowo-wargowe. Pozwala na podniesienie kącików ust i uwypuklenie łuku kupidyna. Pełni również rolę wygładzenia twarzy oraz nawilżenia i rozjaśnienia skóry. Jednorodna konsystencja żelu umożliwia równomierne rozchodzenie się substancji pod skórą bez zgrubień czy grudek, dzięki czemu uzyskujemy naturalny wygląd. Otrzymany efekt utrzymuje się wyjątkowo długo ze względu na stabilność żelu – powinien być widoczny od 6 do 12 miesięcy.

Produkt jest wiskoelastyczny, co oznacza że uzyskuje dużą lepkość w trakcie aplikacji pod skórę, przez co unikamy efektu rozlania. Nowoczesna technika wytwarzania pozwala na uzyskanie wysokiego stężenia kwasu hialuronowego przy wyjątkowo niskiej zawartości czynnika wiążącego (BDDE) koniecznego w procesie produkcji.

Princess Filler dostępny jest w dwóch rodzajach. Jeden z nich to czysty żel hialuronowy, natomiast drugi posiada niewielką zawartość lidokainy. Znacząco podnosi ona komfort zabiegu, zmniejszając uczucie bólu u pacjenta. Użyty kwas hialuronowy jest pozbawiony obcych białek i endotoksyn, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, w związku z tym nie ma potrzeby wykonywania testów uczuleniowych i jest od razu gotowy do użytku. Po zabiegu ewentualne obrzęki znikają już po kilku dniach.

Nowoczesna technologia w Twoim gabinecie

Princess Filler został stworzony w oparciu o technologię S.M.A.R.T. Technologia ta wytwarza czysty kwas hialuronowy w wyniku biofermentacji z cząsteczek pochodzenia niezwierzęcego. W trakcie procesu tworzy się wysokiej jakości sieć doskonale dopasowanych łańcuchów. W ten sposób powstaje stabilny żel odporny na rozpad chemiczny. Substancję poddaje się homogenizacji w celu uzyskania idealnie gładkiej struktury żelu. Gotowy produkt jest oczyszczany z niepożądanych substancji powstałych podczas tworzenia sieci oraz z tlenu, aby zwiększyć jego stabilność i ułatwić aplikację ze strzykawki. Otrzymujemy więc żel hialuronowy idealnie czysty na poziomie komórkowym. Jest przy tym sterylny i biodegradowalny.

Produkt dostępny jest w zestawie z krótką szklaną strzykawką ułatwiającą podanie. Posiada ona ergonomiczny kształt i wygodny uchwyt. Budowa strzykawki oraz konsystencja żelu pozwalają na zachowanie stabilności i kontroli podczas całego zabiegu.

Princess Filler daje gwarancję szybkiego i długotrwałego efektu. Jest łatwy w użyciu i komfortowy zarówno dla osoby przeprowadzającej zabieg, jak i dla pacjenta. To produkt godny zaufania i bezpieczny, a przy tym uniwersalny. Będzie idealnym partnerem w budowaniu reputacji Twojego gabinetu i zaufania pacjentów.