Press "Enter" to skip to content

Kalendarz spotkań firmowych na 2023 – zaplanuj go już teraz, a potem… odpoczywaj!

Nie bez powodu nowoczesne kalendarze roczne i planery zaczynają się od grudnia. Gdy wszyscy znajdują się już w charakterystycznym dla końca roku spowolnieniu lub przeciwnie w świątecznym niedoczasie, warto w oczekiwaniu na dawno ustalone firmowe spotkanie wigilijne, skupić się na ważnych rzeczach, takich jak np. planowanie kalendarza imprez firmowych na kolejny rok.

Dostępność najwyższych jakościowo produktów i usług bardzo szybko się wyczerpuje, dlatego warto myśleć o nich z wyprzedzeniem. Villa Foksal łączy w sobie najwyższy poziom organizacji oraz obsługi eventów, wykorzystując przy tym szereg wyselekcjonowanych produktów najlepszego gatunku od sprawdzonych dostawców. Jeżeli w przyszłym roku czekają Cię imprezy firmowe, takie jak istotny jubileusz, świąteczne spotkanie lub konferencja, to jest to dobry czas, aby pomyśleć o wstępnych rezerwacjach.

W odpowiedzi na coraz wyższe oczekiwania

Skrupulatne planowanie własnej pracy, by efekty pokrywały się z oczekiwaniami to dewiza zespołu Villa Foksal.  Było tak od początku, gdy planowano zamysł Villi, rozkłady pomieszczeń oraz wygląd otoczenia. Dzięki temu po 25 latach aktywnego działania Villa może zaproponować klientom najwyższą jakość organizacji eventów i spotkań.

Dużą rolę odgrywają wnętrza, które świeżo wyremontowane robią duże wrażenie na gościach, będąc jednocześnie bardzo wielofunkcyjnymi przestrzeniami. Bardzo ważne w organizacji spotkań są dyskrecja i poczucie bezpieczeństwa. Villa Foksal to idealne miejsce, by zorganizować taki event, dzięki obecności oranżerii, która odcina restaurację od zgiełku centrum stolicy. Pomieszczenia nadają się też na spotkania, które wymagają najwyższej dyskrecji przy spotkaniach w cztery oczy.

Event firmowy w Villi Foksal

Pomieszczenia dostępne w Villi Foksal pozwolą Ci zorganizować wydarzenie nawet na 400 osób. Menu zawsze zostanie ustalone zgodnie z Twoimi preferencjami – możesz skorzystać z doświadczenia naszych menedżerów, którzy podpowiedzą Ci, co koniecznie warto w nim zawrzeć, by wszyscy byli zadowoleni. Villa Foksal oferuje oczywiście usługi cateringowe. To doskonała opcja, jeśli planujesz organizację wydarzenia w siedzibie firmy. Villa Foksal dysponuje własnymi chłodniami i zestawem podgrzewanych bemarów. Dzięki temu przygotowane wcześniej dania zachowują swoje walory estetyczne i smakowe.

Zarezerwuj dogodne terminy, zanim wyprzedzą Cię inni!

Planowanie wydarzeń firmowych z wyprzedzeniem to same zalety. Już na początku roku wypełniasz kalendarz biznesowy ważnymi wydarzeniami, które porządkują organizację roku całego zespołu – każdy z dużym wyprzedzeniem uzyskuje informację o planowanych eventach i może dostosować do nich np. swój plan urlopowy. Dokonując rezerwacji z dużym zapasem czasowym, masz większe możliwości wyboru lokali i usług cateringowych, możesz liczyć na lepszą cenę, a dodatkowo zyskujesz czas, by zaplanować całe wydarzenie w najdrobniejszym szczególe. Zaplanuj kalendarz wydarzeń firmowych już teraz, by uniknąć stresu związanego z organizacją eventu na ostatnią chwilę!